0
Košík je prázdný
0

    Optický vysielač Johansson 4000, 1310nm - 1330nm / 9dB

    Optický vysielač Johansson 4000, 1310nm - 1330nm / 9dB
     
    Výrobca
    JOHANSSON
    Kód
    1257
    Part No.
    JOHANSSON4000
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Vaša cena bez DPH
    507.50 EUR
    DPH
    20%
    Vaša cena s DPH
    609.00 EUR
    Záruka
    24 Mesiace
    Objednať
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Porovnať Tlač

      Podrobnosti o produkte

      Optický vysielač Johansson 4000, 1310nm - 1330nm, 5 - 2400MHz

       

      Optický vysielač konvertuje RF vstup do optiky, 5 - 2400MHz, 2 vlnové dĺžky 1310nm - 1330nm

       

      Vlastnosti

      2x širokopásmový vstup

      Frekvenčný rozsah: 5 - 2400MHz 

      1x optický výstup (dve vlnové dĺžky 1310nm a 1330nm)

      9dBm výstupný optický výkon

      Odporúčaná vstupná úroveň: SAT: 80dBuV, TERR: 70dBuV

      Vstupný atenuátor: 0 - 15dB

      Typ laseru: DFB

      Kontrolka laseru LED: zelená

      LNB napájanie: 12,8V / max.240mA

      Optický konektor: SC/APC

      RF konektor: F-konektor

      Spotreba: 9W

      Napájanie: 200 - 240V

      Prevádzková teplota: -20°C - +55°C

      Ochrana: IP50

       


      Produkt manažér:

      Obchodné oddelenie,  +421 2 68 20 40 60,  sales@sortec.sk

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár

      Našli ste chybu?

      Popis vady
      Váš e-mail

      Facebook Diskusia

       

      Súvisiace produkty

      Slúži na konverziu optického signálu do RF signálu. 1550nm, 5-2400MHz, AGC

      Kód: 8955
      72.00 EUR 

      bez DPH

      86.40 EUR 

      s DPH

      Slúži na konverziu optického signálu do RF signálu. 1310 a 1330nm, 5-2400MHz, AGC

      Kód: 1258
      87.50 EUR 

      bez DPH

      105.00 EUR 

      s DPH

      Slúži na konverziu optického signálu do RF signálu. 1310/1330/1550nm, 5-2400MHz, AGC

      Špeciálna ponuka

      Kód: 1259
      108.33 EUR 

      bez DPH

      130.00 EUR 

      s DPH

       

      K prevádzke nášho webu www.sortec.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...

      2.3.2022 16:50:44

      Zmena adresy