Turistické informačné centrum Dunajská Streda
Vďaka AVEMEU sa nám podarilo uľahčiť informovanosť návštevníkov regiónu Žitný ostrov prostrednícvtom nového kiosku umiestneného vo dverách turistického informačného centra v Dunajskej Strede.
Kiosk je vybavený dotykovým displejom o veľkosti 55” s možnosťou dotyku ako v interiéri tak v exteriéri. Tento displej sa skladá z obojstranného displeja Samsung OM55N-D a dotykových kapacitných fólií Displax. OMN displej sú vlastne 2 samostatné displeje, kde ten zo strany "ulice" má svietivosť 3000 nit a 1000 nit ten druhý pre vnútorný priestor. Sklá sú kalené a odolajú aj hrubšiemu zaobchádzaniu. Toto celé je osadené priamo v ráme okna, s hĺbkou iba 10 cm.
Poskytuje prístup občanom či návštevníkom mesta k množstvu informácií o turistických atrakciách, cyklotrasách, ubytovaní, kultúrnych podujatí a odporúčaných reštauráciách regiónu. S informačným kioskom tak nájdete všetko potrebné na jednom mieste 24 hodín denne.
Tvar ako aj funkcionalita bola vytvorená podľa potrieb a predstáv klienta. Aktuálnosť informácií zabezpečí jednoduchá správa. Kiosk navyše púta viac pozornosti a je odolný voči každému počasiu. Zároveň informačnému centru znížil náklady na tlač a výmenu klasických informačných letákov.
Ak aj Vy máte záujem vylepšiť svoju prevádzku o moderné technológie neváhajte nás kontaktovať na adrese avemeo@sortec.sk.
Produktové novinky
- Anténny predzosilňovač s filtrom LTE700 pre antény Iskra P-18/20
- Tepelné čerpadlo Climalogy 10kW *PLUS, 240 V
- Tepelné čerpadlo Climalogy 10kW *PLUS, 380 V
- LNB Single Triax TSI 100 Gold
- Tepelné čerpadlo Climalogy 14kW *PLUS, 380 V
- Tepelné čerpadlo Climalogy 6kW *PLUS, 240 V
- Parabola MESH M80 - dierovaná Šedá
- LNB Quad Triax TQD 404 Gold
- Napájací zdroj Johansson 2452 24V/1A + DC konektor