0
Košík je prázdny
0

    Freewave

     

    Parametrický filter

    Status

    Filter skladu

    Zoradiť podľa

     
    1 stránka

    Položek na stránku:

     

    Accoppiatore Single Mode, 2 ingressi; Accoppiatore Single Mode, 2 ingressi: 1310nm FC/PC / 1550nm SC/APC, uscita FC/PC.

    Kód: 6476
    29.00 EUR 

    bez DPH

    34.80 EUR 

    s DPH

    OBOJSMERNÝ OPTICKÝ PRIJÍMAČ FULL SCR + DISEqC FLARE systém pracuje na dvoch rozdieľnych optických dĺžkach, čo umožňuje posielaťpožiadavky od set-top-boxu k parabole po tom istom optickom vlákne ktorépoužívame na prenos IF-SAT (850~2150 MHz) signálu od ...

    Kód: 6346
    236.67 EUR 

    bez DPH

    284.00 EUR 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • A

      Akcia

    • HLV

      - Hlavny sklad - tovar
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je skladom

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • Z

      Zostava

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
     

    K prevádzke nášho webu www.sortec.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...